Anasayfa / Diyet / Amazon Cevizi Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Amazon Cevizi Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Amazon Cevizi Kullananlar Yorumları

Amazon cevizi adı altında 2 ayrı ürün satılmakta. Birisi içerisinde sadece ceviz olan ürün diğer ürün ise kutusunun içinde hem ceviz içeriğinden oluşan 20 adet çay ve cevizin tozu. Bizler ikinci olan amazon cevizi çayı ile tozunun kutusunu tanıtacağız. 49 TL’ye bu iki ürün aynı kutuda satılıyor. Kullanımına gelirsek;

 

  • Çayın Kullanımı: Hergün, sabah ve akşam aç karnına 1 adet (günde toplamda 2 adet olmuş oluyor) içilir.
  • Tozun Kullanımı: Ara öğün olarakta 1 çay kaşığı tozu günde 1 kez 1 bardak sıcak suyun içine karıştırılarak kullanılır.

amazon cevizi

 

Brezilya Cevizi Şikayetleri

Bir diğer adıyla brezilya cevizi olarakta bilinen amazon cevizi hakkında bildiğimiz kadarıya bir şikayet yoktur. Fakat bu demek değildirki ilerki zamanlarda şikayet olmayacak. Önümüzdeki haftalarda ceviz için internet platformlarını kontrol ediniz. Şikayet siteleri diye google arama motoruna yazdığinızda çıkan ilk 3 sonuçta bu cevizin ismini yazarak kullanıcıların herhangi bir şikayeti olup olmadığını görebilirsiniz. Kullanıcıların yorumlarını merak edenler varsa yine internet ortamındaki sosyal medya sitelerinden yada yorum forum sitelerinden bu kontrolü yapabilirler.

Amazon Cevizi Çayı ve Tozu Eczanelerde Satılıyormu

Eczanelerde bu ürün ün satılıp satılmadığını internetteki resmi satış sitelerinden öğrenebilirsiniz. Bir başka şekilde size en yakın eczaneye gidip amazon cevizinin gelip gelmediğini sorgulayabilirsiniz.

 

Hakkında admin