Anasayfa / Güzellik / Chitofix Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Chitofix Kullanıcı Yorumları Kullananlar

Chitofix krem‘in tırnak mantarı ile ilgili olduğu iddia ediliyor. Satış yapan sitelerde bilimsel bir belgeye rastlamadık. Ürün başlarında piyasaya sürülmüş görünüyor. Kullanımı ise lel turnak üzerine bastırılarak sürülerek yapılmakta. Kullanılabilinecek bölgeler alt ve yan tırnak bölgeleridir. Parmak uçları kullanılarak dağıtılmakta. Hamile kimselerin kullanmasında sakınca olduğu belirtilmekte.

Ürün içeriğine gelinecek olunursa Kitosan, çay ağacı yağı, badem yağı, ay çiçek özü, hint defnesi özü, hindistan cevizi yağı, palmiye yaprağı özü gibi bileşenlerden oluşyır.

Chitofix Krem Şikayet Varmı

Ürün hakkındaki şikayetleri ve kullanıcı yorumlarını merak ediyorsanız internet üzerinde yayın yapan şikayet sitelerinden bu bilgileri edinebilirsiniz. Facebook, instagram gibi sosyal medya devlerinde chitofix hakkında bir çok yorum bulabilirsiniz.

Aynı zamanda yine Türkiye’de oldukça popüler kadın sayfaları içerisinde bulunan kadınlar kulübü ve kızlarsoruyor vb sitelerde bu tarz yorumlara rastlamanız mümkün.

chitofix krem nedir

Chitofix Krem Eczanelerde Satılıyormu

Chitofix ecznelerde satılıyormu sorusuna cevap verecek olursak bunu kendinizde bizzat kontrol edebilirsiniz. Size en yakın olan eczaneye gidip chitofix kremin eczanede olup olmadığını sormanız mümkün. Bu bilgiyi öğrenmenin bir başka yolu ise resmi satıcıları internetten bulup onlarla iletişime girmek olacaktır.

Hakkında admin